|
|
|
|
 |
Vasgerinc
2009-01-19 14:42:45
|
41
|
| Nem igaz. A gázkazánunk csak 60 és 68 °C között van használva. |
|
A hozzászólás:
 |
Pitecus
2009-01-19 14:38:56
|
38
|
Na, na! ALakul már!!! :)))
Ha a vizes fához nézem, szerintem ugyanott van. A komfort annyival jobb, hogy
1. Jóval kevesebb hamu
2. Talán a kazán hajlandó a 90 fokot is elérni, amikor berettyinted.
Amúgy észrevettem, hogy sokszor a gázcirkó csak a radiátor felső harmadát meleíti.
Ha azt akarod, hogy a radiátorod a teljes felületén leadja a hőt, akkor 70 fokos vizet kell a rendszerbe létrehozni, amit egy gázcirkóval határüzemeltetés esetén tudsz megcsinálni. Viszot kazánnal röhögve. |
|
Előzmény:
 |
Vasgerinc
2009-01-19 14:35:12
|
36
|
Hát ha meg is nyitom ezeket a sorokat, akkor a kiírt árak maár nem igazán igazak, de valóban olcsóbb, mint amennyiért én vettem. Viszont azt látom, hogy 65Ft-os háncsbrikett, lehet hogy én ezt vettem. Viszont ez azon semmit sem változtat, hogy rossz az áríérték aránya.
De vegyük a leg is legkirívóbb eseteket és legye 38 Ft/kg a fabrikett, a fa pedig 25. Az ár 1,52-szeres, az érték pedig hát... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|