Keresés

Részletes keresés

Vasgerinc Creative Commons License 2009-01-19 14:42:45 41
Nem igaz. A gázkazánunk csak 60 és 68 °C között van használva.
A hozzászólás:
Pitecus Creative Commons License 2009-01-19 14:38:56 38

Na, na! ALakul már!!! :)))

 

Ha a vizes fához nézem, szerintem ugyanott van. A komfort annyival jobb, hogy

1. Jóval kevesebb hamu

2. Talán a kazán hajlandó a 90 fokot is elérni, amikor berettyinted.

 

Amúgy észrevettem, hogy sokszor a gázcirkó csak a radiátor felső harmadát meleíti.

Ha azt akarod, hogy a radiátorod a teljes felületén leadja a hőt, akkor 70 fokos vizet kell a rendszerbe létrehozni, amit egy gázcirkóval határüzemeltetés esetén tudsz megcsinálni. Viszot kazánnal röhögve.

Előzmény:
Vasgerinc Creative Commons License 2009-01-19 14:35:12 36

Hát ha meg is nyitom ezeket a sorokat, akkor a kiírt árak maár nem igazán igazak, de valóban olcsóbb, mint amennyiért én vettem. Viszont azt látom, hogy 65Ft-os háncsbrikett, lehet hogy én ezt vettem. Viszont ez azon semmit sem változtat, hogy rossz az áríérték aránya.

 

De vegyük a leg is legkirívóbb eseteket és legye 38 Ft/kg a fabrikett, a fa pedig 25. Az ár 1,52-szeres, az érték pedig hát...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!