Keresés

Részletes keresés

Vasgerinc Creative Commons License 2009-01-19 14:41:34 40
Ki akartam próbálni, de regiszrálni kellene hozzá. Viszont az árulkodó, hogy 1 szállítmányról van szó és megvan jelölve az aukció vége.
A hozzászólás:
Pitecus Creative Commons License 2009-01-19 14:35:09 35

Ha megnézed, akkor nem licitál a gomb, hanem elviszem, tehát 30k-ért.

:))))

Kérlek legyél már 1 kicsit figyelmesebb. Tudom, hogy az ár izgató :)))

Előzmény:
Vasgerinc Creative Commons License 2009-01-19 14:28:46 33
Ez aukció. Vajon mennyiért fog elkelni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!