Keresés

Részletes keresés

Pitecus Creative Commons License 2009-01-19 14:35:09 35

Ha megnézed, akkor nem licitál a gomb, hanem elviszem, tehát 30k-ért.

:))))

Kérlek legyél már 1 kicsit figyelmesebb. Tudom, hogy az ár izgató :)))

A hozzászólás:
Vasgerinc Creative Commons License 2009-01-19 14:28:46 33
Ez aukció. Vajon mennyiért fog elkelni?
Előzmény:
Pitecus Creative Commons License 2009-01-19 14:22:30 28

Azért koma irigyellek, hogy erdős terület mellett élsz. Így már más az árképzés.

Sajna pesten egyeduralkodó árak vannak.

 

 

30000-ért 10q fabrikett...

 

Azt hiszem ez nem elavult ár...:)))) Igaz, nem pest. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!