|
|
|
|
 |
Pitecus
2009-01-19 14:35:09
|
35
|
Ha megnézed, akkor nem licitál a gomb, hanem elviszem, tehát 30k-ért.
:))))
Kérlek legyél már 1 kicsit figyelmesebb. Tudom, hogy az ár izgató :))) |
|
A hozzászólás:
 |
Vasgerinc
2009-01-19 14:28:46
|
33
|
| Ez aukció. Vajon mennyiért fog elkelni? |
|
Előzmény:
 |
Pitecus
2009-01-19 14:22:30
|
28
|
Azért koma irigyellek, hogy erdős terület mellett élsz. Így már más az árképzés.
Sajna pesten egyeduralkodó árak vannak.
30000-ért 10q fabrikett...
Azt hiszem ez nem elavult ár...:)))) Igaz, nem pest. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|