"A brikett pedig nem 50, hanem 65 Ft, "
Nekem az az érzésem, hogy erőből próbálod az igazadat bebizonyítani, mégpedig rendesen sarkítva.
Én 46,5 Ft-ot mondtam kilójára, de itt egy link, hogy 36 Ft-ért megvan kilója.
Lehet, hogy drágább a fabrikett, mint a tüzifa, de nem olyan nagy különbséggel, mint ahogy Te megpróbálod beállítani.
Amit nem veszel figyelembe:
1. Nem mindenki él vidéken, ahol hugyé'-szaré' lehet venni tüzifákat.
2. A kandallókba lehet, hogy jobb a fabrikett, mert jóval kevesebb hamuval rendelkezik elizzás után.
3. Te száraz fákról beszélsz, de én elviszlek Délpest 10 fatelepére és mutass nekem száraz fákat bármelyik közül is. NINCS.
|