Keresés

Részletes keresés

Vasgerinc Creative Commons License 2009-01-19 14:18:32 27

A linked elavult, 2008. 11. 26-i.

 

1. Tudom, de a neten látni ezeket az árakat, én vidéken még olcsóbban jutok hozzá.

2. Ezt elismertem, de nekem ez nem ér ekkora plusz költséget.

3. A nem túl alacsony nedvességtartalmú fa sem rosszabb annyival, mint amennyivel olcsóbb.

A hozzászólás:
Pitecus Creative Commons License 2009-01-19 13:28:19 22

"A brikett pedig nem 50, hanem 65 Ft, "

 

Nekem az az érzésem, hogy erőből próbálod az igazadat bebizonyítani, mégpedig rendesen sarkítva.

Én 46,5 Ft-ot mondtam kilójára, de itt egy link, hogy 36 Ft-ért megvan kilója.

 

Lehet, hogy drágább a fabrikett, mint a tüzifa, de nem olyan nagy különbséggel, mint ahogy Te megpróbálod beállítani.

 

Amit nem veszel figyelembe:

1. Nem mindenki él vidéken, ahol hugyé'-szaré' lehet venni tüzifákat.

2. A kandallókba lehet, hogy jobb a fabrikett, mert jóval kevesebb hamuval rendelkezik elizzás után.

3. Te száraz fákról beszélsz, de én elviszlek Délpest 10 fatelepére és mutass nekem száraz fákat bármelyik közül is. NINCS.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!