Keresés

Részletes keresés

Vasgerinc Creative Commons License 2009-01-19 10:47:43 13
Igen, ugyanúgy szabályozható veszek hozzá egy ilyen kazánt is.
berci222 Creative Commons License 2009-01-19 10:38:08 10

 

Különben egy biztos. Felhasogatott fat legalabb jo egy evig kell szaritani, akkor lehet vele normalisan füteni (akkoraa süllyed a nedvessegtartalom 10-15%-ra).

Az összes többi csak mendemonda.

De meg is lehet merni a viztartalmat. Vannak erre eszközök.

 

A hozzászólás:
berci222 Creative Commons License 2009-01-19 10:35:47 9

 

A pellet pontosan ugy szabalyozhato, mint a gaz/olaj/villany. Ez az elönye.

Az alkalmazas meg attol függ, hogy milyen minösegü a haz.

 

Nem mindegy, hogy 1 m2 evente 250 KWh fütest igenyel, vagy 30-at.

 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-01-19 10:30:38 8
igen, ha a Balatoni Vízalatti Fakitermelő vállalattól veszed
mert egyébként nem olyan vészes
persze esete válogatja
de a pellet az átverés rendesen...
bocsánat, nem átverés, úri passzió

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!