|
|
|
|
 |
Vasgerinc
2009-01-19 10:47:43
|
13
|
| Igen, ugyanúgy szabályozható veszek hozzá egy ilyen kazánt is. |
|
 |
berci222
2009-01-19 10:38:08
|
10
|
Különben egy biztos. Felhasogatott fat legalabb jo egy evig kell szaritani, akkor lehet vele normalisan füteni (akkoraa süllyed a nedvessegtartalom 10-15%-ra).
Az összes többi csak mendemonda.
De meg is lehet merni a viztartalmat. Vannak erre eszközök.
|
|
A hozzászólás:
 |
berci222
2009-01-19 10:35:47
|
9
|
A pellet pontosan ugy szabalyozhato, mint a gaz/olaj/villany. Ez az elönye.
Az alkalmazas meg attol függ, hogy milyen minösegü a haz.
Nem mindegy, hogy 1 m2 evente 250 KWh fütest igenyel, vagy 30-at.
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-01-19 10:30:38
|
8
|
igen, ha a Balatoni Vízalatti Fakitermelő vállalattól veszed mert egyébként nem olyan vészes persze esete válogatja de a pellet az átverés rendesen... bocsánat, nem átverés, úri passzió
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|