Keresés

Részletes keresés

berci222 Creative Commons License 2009-01-19 10:35:47 9

 

A pellet pontosan ugy szabalyozhato, mint a gaz/olaj/villany. Ez az elönye.

Az alkalmazas meg attol függ, hogy milyen minösegü a haz.

 

Nem mindegy, hogy 1 m2 evente 250 KWh fütest igenyel, vagy 30-at.

 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-01-19 10:30:38 8
igen, ha a Balatoni Vízalatti Fakitermelő vállalattól veszed
mert egyébként nem olyan vészes
persze esete válogatja
de a pellet az átverés rendesen...
bocsánat, nem átverés, úri passzió
Előzmény:
berci222 Creative Commons License 2009-01-19 10:21:02 6

 

Ha fat veszel, akkor abbol csöpög a viz. Akkor lehet normalisan eltüzelni, ha varsz vele legalabb 1,5 evet.

 

A fabrikett nedvessegtartalma <5%.

 

Egeshöre atszamitva. Szaritott kemenyfa 4-4,2 KWh/kg, nedvesen nem több, mint 3.

 

A fabrikette pedig 5-5.2 KWh/kg.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!