Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
partus-pf Creative Commons License 2009-01-19 09:22:24 179
"Pascal" volt az Én sze........mem! Nagyon inteligens ló volt. A szája finom volt, és ezeken a fotókon "feszeng" és nem mutatja magát. Az "ahal-tekiniből" hozta a "szarvas" nyakat, de amúgy formás volt.
Egyébként fel volt készítve versenyre, csak tavasszal mikor nevezni kellett, a lányom bejelentette hogy nem indul több versenyen. Így nem lett belőlle semmi.
"Ember tervez, lánya végez"!!!!!
Egyébbként a fogorvosom vette meg, és nagyon jól kijönnek.
Aztán volt még egy amivel versenyeztünk, "Kerozin Kusid". Ő volt a legeredményesebb, "arab félvér", csak sajnos arról nincs gépen képem, csak sima fotók. azt nem tudom hogy lehet közzétenni.
Hasban importált Romániából. Az Ódor Család vette meg, de nem versenyezni.
Előzmény:
zzotya31 Creative Commons License 2009-01-18 22:33:14 178

Szééépek!

 

Főleg Zamárdi, nagyon tetszik. Pascal nem annyira jön be, de lehet, hogy a lovasai miatt.. Pascal is versenyzett, vagy csak belovagoltátok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!