|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
partus-pf
2009-01-19 09:22:24
|
179
|
"Pascal" volt az Én sze........mem! Nagyon inteligens ló volt. A szája finom volt, és ezeken a fotókon "feszeng" és nem mutatja magát. Az "ahal-tekiniből" hozta a "szarvas" nyakat, de amúgy formás volt. Egyébként fel volt készítve versenyre, csak tavasszal mikor nevezni kellett, a lányom bejelentette hogy nem indul több versenyen. Így nem lett belőlle semmi. "Ember tervez, lánya végez"!!!!! Egyébbként a fogorvosom vette meg, és nagyon jól kijönnek. Aztán volt még egy amivel versenyeztünk, "Kerozin Kusid". Ő volt a legeredményesebb, "arab félvér", csak sajnos arról nincs gépen képem, csak sima fotók. azt nem tudom hogy lehet közzétenni. Hasban importált Romániából. Az Ódor Család vette meg, de nem versenyezni. |
|
Előzmény:
 |
zzotya31
2009-01-18 22:33:14
|
178
|
Szééépek!
Főleg Zamárdi, nagyon tetszik. Pascal nem annyira jön be, de lehet, hogy a lovasai miatt.. Pascal is versenyzett, vagy csak belovagoltátok? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|