Keresés

Részletes keresés

Híd Creative Commons License 2009-01-18 10:25:33 11

Azt hittem Izlandba, valami Viking meg Valhalla fantázianevű hedge fundok lóvéja volt benne.

 

http://www.reuters.com/article/topNews/idUSTRE50G0JZ20090118?pageNumber=1&virtualBrandChannel=0

MGperY Creative Commons License 2009-01-18 10:19:19 8
na, akkor rábaszott :D
A hozzászólás:
binlaci5 Creative Commons License 2009-01-18 10:16:38 7
És ez az alap tudjátok mibe fektetett? Magyarországba.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!