|
|
|
|
 |
originalqszi
2009-01-18 10:03:23
|
6
|
Off:
Nem hiszem, hogy ezért, hiszen ezt csak mondtam, de bizonyíték nincs rá!!!!!!!!:))))))) Ha most valamelyik olvtárs azt állítja magáról, hogy a KB tagja volt, akkor tőle is elveszik a nyitási jogot????????? Nem, nem, hiszen a pártitkárságom már évek óta "tudott" volt!!!!!!:DDDDDDDDDDDDDDD Nyitni, meg 2, no jó másfél éve nem tudok:((((((( Aztán mondta az egyik kedves, nőihölgy moderátornő, hogy ez csak a gépem hibája, mert ő semmit sem lát:)))))) Szóval vadi új gépen, idegen helyről is ua. a helyzet:((((((((
On: Az indok úgy eltűnt, mint Waldapfel a pénzzel:DDDDDDD |
|
A hozzászólás:
 |
MGperY
2009-01-18 09:56:33
|
5
|
| azért, mert párttikár voltál. |
|
Előzmény:
 |
originalqszi
2009-01-18 09:51:56
|
3
|
| Én már előbb nyitottam volna, de sajnos nem nyithatok topicot!!!!!:(((((( Már több, mint 2 éve:(((((( Csak tudnám miért????????? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|