Keresés

Részletes keresés

originalqszi Creative Commons License 2009-01-18 10:03:23 6

Off:

Nem hiszem, hogy ezért, hiszen ezt csak mondtam, de bizonyíték nincs rá!!!!!!!!:))))))) Ha most valamelyik olvtárs azt állítja magáról, hogy a KB tagja volt, akkor tőle is elveszik a nyitási jogot????????? Nem, nem, hiszen a pártitkárságom már évek óta "tudott" volt!!!!!!:DDDDDDDDDDDDDDD Nyitni, meg 2, no jó másfél éve nem tudok:((((((( Aztán mondta az egyik kedves, nőihölgy moderátornő, hogy ez csak a gépem hibája, mert ő semmit sem lát:)))))) Szóval vadi új gépen, idegen helyről is ua. a helyzet:((((((((

On: Az indok úgy eltűnt, mint Waldapfel a pénzzel:DDDDDDD

A hozzászólás:
MGperY Creative Commons License 2009-01-18 09:56:33 5
azért, mert párttikár voltál.
Előzmény:
originalqszi Creative Commons License 2009-01-18 09:51:56 3
Én már előbb nyitottam volna, de sajnos nem nyithatok topicot!!!!!:(((((( Már több, mint 2 éve:(((((( Csak tudnám miért?????????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!