|
|
|
|
 |
Ipari-antidepresszió
2009-01-16 16:36:13
|
4
|
| Szerintem ez akkor is kevés. A magyarban van egy csomó hosszú szó, meg egy csomó hosszú név. Még 30-40 karakter jó lenne. Most egy csomószor az érthetőség rovására megy a dolog. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-01-16 16:27:15
|
3
|
Lehetne. De akkor egyesek oda írnák a topicindító hozzászólást. Így legalább gondolkodni kell egy kicsit. |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2009-01-16 15:35:20
|
0
|
| Egyre idegesítőbb, hogy teljesen értelmetlen topiccímek születnek, mert nem lehet elég hosszú topiccímet megadni. Nem lehetne 30-al több karakter megadni itt a polidiliben? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|