Keresés

Részletes keresés

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009-01-16 16:36:13 4
Szerintem ez akkor is kevés. A magyarban van egy csomó hosszú szó, meg egy csomó hosszú név. Még 30-40 karakter jó lenne. Most egy csomószor az érthetőség rovására megy a dolog.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-01-16 16:27:15 3
Lehetne. De akkor egyesek oda írnák a topicindító hozzászólást.
Így legalább gondolkodni kell egy kicsit.
Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009-01-16 15:35:20 0
Egyre idegesítőbb, hogy teljesen értelmetlen topiccímek születnek, mert nem lehet elég hosszú topiccímet megadni. Nem lehetne 30-al több karakter megadni itt a polidiliben?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!