Keresés

Részletes keresés

Pávek úr Creative Commons License 2009-01-16 17:48:37 6
Indafos.
lenndélen Creative Commons License 2009-01-16 17:08:18 5

Andris a mostani lehetőségekből is kihozza a maximumot.

Törölt nick Creative Commons License 2009-01-16 16:27:15 3
Lehetne. De akkor egyesek oda írnák a topicindító hozzászólást.
Így legalább gondolkodni kell egy kicsit.
mac.m Creative Commons License 2009-01-16 15:38:28 1
Orbán 30-ba is belefér.
A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009-01-16 15:35:20 0
Egyre idegesítőbb, hogy teljesen értelmetlen topiccímek születnek, mert nem lehet elég hosszú topiccímet megadni. Nem lehetne 30-al több karakter megadni itt a polidiliben?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!