|
|
|
|
 |
lenndélen
2009-01-16 17:08:18
|
5
|
Andris a mostani lehetőségekből is kihozza a maximumot. |
|
 |
Törölt nick
2009-01-16 16:27:15
|
3
|
Lehetne. De akkor egyesek oda írnák a topicindító hozzászólást. Így legalább gondolkodni kell egy kicsit. |
|
 |
mac.m
2009-01-16 15:38:28
|
1
|
| Orbán 30-ba is belefér. |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2009-01-16 15:35:20
|
0
|
| Egyre idegesítőbb, hogy teljesen értelmetlen topiccímek születnek, mert nem lehet elég hosszú topiccímet megadni. Nem lehetne 30-al több karakter megadni itt a polidiliben? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|