Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tonyi8 Creative Commons License 2009-01-15 14:41:35 3052
De, szerepel a tervek között a 40d, de amíg a 350d bírja, addig nem akarok költeni (az obi magában is elég komoly költség). Egyébként ma rendeltem meg, ha minden igaz jövő hétre itt van:)
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2009-01-08 10:02:26 3049
És egy ilyen komoly obihoz nem tervezel egy maszívabb, strapabíróbb vázat? Nem milliós tételre gondolok, csak egy 30-40D -szerűségre.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!