Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2009-01-15 13:41:36 3051
Minusz tíz fokban, esőben hova akarsz menni fotózni? Majd ha jó idő lesz, feltétlenül. Kezdhetnénk a Sóstón.
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2009-01-12 11:38:02 3050
Na mi van már Peti a géppel? Keressünk 1 jó helyszínt, és páran menjünk ki fotografálni vagy 2 kockát!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!