|
|
|
|
 |
SZEGECS
2009-01-15 13:01:29
|
3983
|
Mechanikusat lehet belecsavarni a kioldógomb közepébe. Szóval a régi Zenit, Praktica, stb. kioldózsinórjai jók hozzá. Elektronikus úton nem tudod elsütni.
|
|
A hozzászólás:
 |
alatau
2009-01-15 12:10:21
|
3982
|
Üdv!
Az S7000-esre lehet elektromos távkioldót tenni, vagy csak mechanikusat?
Csatlakozót csak a mechanikushoz találtam, és a kezelési útmutató azt írja, hogy: "mechanikus vezetékes távkioldó is használható", meg azt, hogy ISO 6053:1979 kompatibilisnek kell lennie (ez a rész nekem nem sokat mond). A dolog teljesen egyértelmű lenne, ha nem lenne ott az az "is", így viszont van bennem némi kétely. hátha ...
Előre is köszönöm a segítséget! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|