Keresés

Részletes keresés

SZEGECS Creative Commons License 2009-01-15 13:01:29 3983
Mechanikusat lehet belecsavarni a kioldógomb közepébe.
Szóval a régi Zenit, Praktica, stb. kioldózsinórjai jók hozzá.
Elektronikus úton nem tudod elsütni.
A hozzászólás:
alatau Creative Commons License 2009-01-15 12:10:21 3982

Üdv!

 

Az S7000-esre lehet elektromos távkioldót tenni, vagy csak mechanikusat?

Csatlakozót csak a mechanikushoz találtam, és a kezelési útmutató azt írja, hogy: "mechanikus vezetékes távkioldó is használható", meg azt, hogy ISO 6053:1979 kompatibilisnek kell lennie (ez a rész nekem nem sokat mond). A dolog teljesen egyértelmű lenne, ha nem lenne ott az az "is", így viszont van bennem némi kétely. hátha ...

 

Előre is köszönöm a segítséget!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!