|
|
|
|
 |
Csapszi
2009-01-14 22:35:15
|
7
|
| Nyíssál még pár topicot ugyanarról! :-P |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2009-01-14 21:15:05
|
6
|
Nélküle.
Ha ez fontos, itt vannak a fogyasztási adatok tavalyról:
2007.09.21-2007.10.20 1 235 495 Ft 12 863m3 2007.10.21-2007.11.23 2 369 405 Ft 25 718m3 2007.11.24-2007.12.14 1 876 506 Ft 19 951m3 2007.12.15-2008.01.22 3 135 214 Ft 32 142m3 2008.01.23-2008.02.22 1 684 282 Ft 16 964m3 2008.02.23-2008.03.21 1 123 442 Ft 11 492m3 2008.03.22-2008.04.21 1 054 542 Ft 10 525m3 2008.04.22-2008.05.22 480 043 Ft 4 650m3
Az árban benne van az alapdíj is. Ezen időszak alatt a hőmennyiségmérőkön 603 173 kwh hőmennyiséget mértünk és volt 2 510m3 melegvízfogyasztás. Idén nagyobb lesz a fogyasztás, mert tavaly nem volt teljesen lakott az épület. Ekkora méretekben lehetséges a termálfűtés? |
|
Előzmény:
 |
Who111
2009-01-14 21:06:01
|
5
|
Ekkora hőmennyiséget több furattal szoktak kinyerni.
A gázszámla összege támogatással v. nélküle értendő? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|