Keresés

Részletes keresés

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009-01-14 21:15:05 6
Nélküle.

Ha ez fontos, itt vannak a fogyasztási adatok tavalyról:

2007.09.21-2007.10.20 1 235 495 Ft 12 863m3
2007.10.21-2007.11.23 2 369 405 Ft 25 718m3
2007.11.24-2007.12.14 1 876 506 Ft 19 951m3
2007.12.15-2008.01.22 3 135 214 Ft 32 142m3
2008.01.23-2008.02.22 1 684 282 Ft 16 964m3
2008.02.23-2008.03.21 1 123 442 Ft 11 492m3
2008.03.22-2008.04.21 1 054 542 Ft 10 525m3
2008.04.22-2008.05.22 480 043 Ft 4 650m3


Az árban benne van az alapdíj is.
Ezen időszak alatt a hőmennyiségmérőkön 603 173 kwh hőmennyiséget mértünk és volt 2 510m3 melegvízfogyasztás.
Idén nagyobb lesz a fogyasztás, mert tavaly nem volt teljesen lakott az épület. Ekkora méretekben lehetséges a termálfűtés?
A hozzászólás:
Who111 Creative Commons License 2009-01-14 21:06:01 5

Ekkora hőmennyiséget több furattal szoktak kinyerni.

A gázszámla összege támogatással v. nélküle értendő?

Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009-01-14 20:56:32 3
Mennyire drágítaná meg? Jelenleg havi 2 millió forint körüli a gázszámlánk. Egyaltalán mennyi hőt lehet kivenni ilyen módszerrel? Most itt egy 978 kw-os kazán van. Lehet ekkora hőmennyiséget kinyerni? Ha 22 fokos hőmérsékletet tudna biztosítani az jó lenne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!