|
|
|
|
 |
Akarkij
2009-01-15 09:14:32
|
8
|
| Szerintem nem megy le magától a víz... |
|
A hozzászólás:
 |
Who111
2009-01-14 21:04:07
|
4
|
Talán nem olvastad figyelmesen:
Az U-alakú cső szolgál arra, hogy az U egyik szárán lemegy a hideg víz, a másikon
meg feljön felmelegedve. Így nem veszünk ki vizet a talajból... |
|
Előzmény:
 |
Akarkij
2009-01-14 20:52:41
|
2
|
| Plussz a vízet illik visszasajtolni is (ez megdrágítja valamennyit), hogy ne két hét alatt szivattyúzzák ki a teljes termálkészletet a földből... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|