Keresés

Részletes keresés

Akarkij Creative Commons License 2009-01-15 09:14:32 8
Szerintem nem megy le magától a víz...
A hozzászólás:
Who111 Creative Commons License 2009-01-14 21:04:07 4

Talán nem olvastad figyelmesen:

Az U-alakú cső szolgál arra, hogy az U egyik szárán lemegy a hideg víz, a másikon

meg feljön felmelegedve. Így nem veszünk ki vizet a talajból...

Előzmény:
Akarkij Creative Commons License 2009-01-14 20:52:41 2
Plussz a vízet illik visszasajtolni is (ez megdrágítja valamennyit), hogy ne két hét alatt szivattyúzzák ki a teljes termálkészletet a földből...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!