|
|
|
|
 |
Who111
2009-01-14 21:06:01
|
5
|
Ekkora hőmennyiséget több furattal szoktak kinyerni.
A gázszámla összege támogatással v. nélküle értendő? |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2009-01-14 20:56:32
|
3
|
| Mennyire drágítaná meg? Jelenleg havi 2 millió forint körüli a gázszámlánk. Egyaltalán mennyi hőt lehet kivenni ilyen módszerrel? Most itt egy 978 kw-os kazán van. Lehet ekkora hőmennyiséget kinyerni? Ha 22 fokos hőmérsékletet tudna biztosítani az jó lenne. |
|
Előzmény:
 |
Akarkij
2009-01-14 20:52:41
|
2
|
| Plussz a vízet illik visszasajtolni is (ez megdrágítja valamennyit), hogy ne két hét alatt szivattyúzzák ki a teljes termálkészletet a földből... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|