Keresés

Részletes keresés

Who111 Creative Commons License 2009-01-14 21:06:01 5

Ekkora hőmennyiséget több furattal szoktak kinyerni.

A gázszámla összege támogatással v. nélküle értendő?

A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009-01-14 20:56:32 3
Mennyire drágítaná meg? Jelenleg havi 2 millió forint körüli a gázszámlánk. Egyaltalán mennyi hőt lehet kivenni ilyen módszerrel? Most itt egy 978 kw-os kazán van. Lehet ekkora hőmennyiséget kinyerni? Ha 22 fokos hőmérsékletet tudna biztosítani az jó lenne.
Előzmény:
Akarkij Creative Commons License 2009-01-14 20:52:41 2
Plussz a vízet illik visszasajtolni is (ez megdrágítja valamennyit), hogy ne két hét alatt szivattyúzzák ki a teljes termálkészletet a földből...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!