Keresés

Részletes keresés

Who111 Creative Commons License 2009-01-14 21:04:07 4

Talán nem olvastad figyelmesen:

Az U-alakú cső szolgál arra, hogy az U egyik szárán lemegy a hideg víz, a másikon

meg feljön felmelegedve. Így nem veszünk ki vizet a talajból...

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009-01-14 20:56:32 3
Mennyire drágítaná meg? Jelenleg havi 2 millió forint körüli a gázszámlánk. Egyaltalán mennyi hőt lehet kivenni ilyen módszerrel? Most itt egy 978 kw-os kazán van. Lehet ekkora hőmennyiséget kinyerni? Ha 22 fokos hőmérsékletet tudna biztosítani az jó lenne.
A hozzászólás:
Akarkij Creative Commons License 2009-01-14 20:52:41 2
Plussz a vízet illik visszasajtolni is (ez megdrágítja valamennyit), hogy ne két hét alatt szivattyúzzák ki a teljes termálkészletet a földből...
Előzmény:
Who111 Creative Commons License 2009-01-14 20:50:00 1

Hőcserélőt szoktak, ami gyak. egy U-alakú cső.

Ha vizet veszel ki, akkor bányaengedély, illeték, stb. kell hozzá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!