|
|
|
|
 |
Akarkij
2009-01-14 20:52:41
|
2
|
| Plussz a vízet illik visszasajtolni is (ez megdrágítja valamennyit), hogy ne két hét alatt szivattyúzzák ki a teljes termálkészletet a földből... |
|
A hozzászólás:
 |
Who111
2009-01-14 20:50:00
|
1
|
Hőcserélőt szoktak, ami gyak. egy U-alakú cső.
Ha vizet veszel ki, akkor bányaengedély, illeték, stb. kell hozzá. |
|
Előzmény:
 |
Who111
2009-01-14 20:48:31
|
0
|
Nem szokásom nullázni, de:
Tudtommal a MOL és a Műegyetem képes ilyen fúrásra kis hazánkban.
1-2 éve 1,5 milla körül rebesgettek egy fúrást 7-800m-re. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|