Keresés

Részletes keresés

Akarkij Creative Commons License 2009-01-14 20:52:41 2
Plussz a vízet illik visszasajtolni is (ez megdrágítja valamennyit), hogy ne két hét alatt szivattyúzzák ki a teljes termálkészletet a földből...
A hozzászólás:
Who111 Creative Commons License 2009-01-14 20:50:00 1

Hőcserélőt szoktak, ami gyak. egy U-alakú cső.

Ha vizet veszel ki, akkor bányaengedély, illeték, stb. kell hozzá.

Előzmény:
Who111 Creative Commons License 2009-01-14 20:48:31 0

Nem szokásom nullázni, de:

Tudtommal a MOL és a Műegyetem képes ilyen fúrásra kis hazánkban.

1-2 éve 1,5 milla körül rebesgettek egy fúrást 7-800m-re.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!