Keresés

Részletes keresés

Who111 Creative Commons License 2009-01-14 20:48:31 0

Nem szokásom nullázni, de:

Tudtommal a MOL és a Műegyetem képes ilyen fúrásra kis hazánkban.

1-2 éve 1,5 milla körül rebesgettek egy fúrást 7-800m-re.

A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009-01-14 20:46:44 -
Látva a gázzal kapcsolatos ellátási zavarokat próbálok utánajárni az egyéb fűtési módoknak...

Egy nagyméretű társasházat lehet valahogy termálvízzel fűteni?
Pár száz méterre innen termálkútfúrásra kértek engedélyt.
Kinek adnak ilyen engedélyt Pesten egyaltalán?
Mennyi idő az engedélyek kiadása?

Valami hőcserélő kell hozzá vagy a termálvizet közvetlenül be lehet vezetni a fűtési rendszerbe? Mennyibe kerülne az egész?

Egyaltalán lehetséges?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!