Keresés

Részletes keresés

partus-pf Creative Commons License 2009-01-14 16:14:38 165
Nálunk a használhatóság volt mindig a fontosabb, de ha nem muszáj én sem teszek ilyent. Már pedig a "muszály" nálunk sem vendég manapság. 'Hál Istennek!!!!!
A hozzászólás:
wheat Creative Commons License 2009-01-14 16:00:09 164
Én nem cserélném el egyiket sem. Majd ha már a mami kiöregszik és haza tudom őket hozni, és minden nap tudok velük foglalkozni, majd akkor lesz egy arabom is. Addig nem akarok. Több idő kéne vele foglalkozni. Sokszor a Sábán is érzem, hogy több időt kellene vele töltenem, de ez van. A vérmérséklete nyugodtabb, mint egy arabnak, tehát, ha lefutószárazom, akkor általában tudunk vele dolgozni.
Előzmény:
partus-pf Creative Commons License 2009-01-14 15:09:03 163
Hát tudod, ilyenkor szoktam Én "két nap sírás" után elcserélni kettőt egyért.
De most csak hangosan gondolkodtam, meg a másik topikon ilyenért már "leüvöltenék a fejemet".
Ezért Tőled is ezer bocs!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!