Keresés

Részletes keresés

wheat Creative Commons License 2009-01-14 16:00:09 164
Én nem cserélném el egyiket sem. Majd ha már a mami kiöregszik és haza tudom őket hozni, és minden nap tudok velük foglalkozni, majd akkor lesz egy arabom is. Addig nem akarok. Több idő kéne vele foglalkozni. Sokszor a Sábán is érzem, hogy több időt kellene vele töltenem, de ez van. A vérmérséklete nyugodtabb, mint egy arabnak, tehát, ha lefutószárazom, akkor általában tudunk vele dolgozni.
A hozzászólás:
partus-pf Creative Commons License 2009-01-14 15:09:03 163
Hát tudod, ilyenkor szoktam Én "két nap sírás" után elcserélni kettőt egyért.
De most csak hangosan gondolkodtam, meg a másik topikon ilyenért már "leüvöltenék a fejemet".
Ezért Tőled is ezer bocs!!!!!
Előzmény:
wheat Creative Commons License 2009-01-14 13:28:12 162
Tetszik zzotya arabja. Persze, hogy tetszik. Minden arab teszik (mármint arab ló). Nekem egyenlőre csak álom marad egy arab pac.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!