|
|
|
|
 |
wheat
2009-01-14 16:00:09
|
164
|
| Én nem cserélném el egyiket sem. Majd ha már a mami kiöregszik és haza tudom őket hozni, és minden nap tudok velük foglalkozni, majd akkor lesz egy arabom is. Addig nem akarok. Több idő kéne vele foglalkozni. Sokszor a Sábán is érzem, hogy több időt kellene vele töltenem, de ez van. A vérmérséklete nyugodtabb, mint egy arabnak, tehát, ha lefutószárazom, akkor általában tudunk vele dolgozni. |
|
A hozzászólás:
 |
partus-pf
2009-01-14 15:09:03
|
163
|
Hát tudod, ilyenkor szoktam Én "két nap sírás" után elcserélni kettőt egyért. De most csak hangosan gondolkodtam, meg a másik topikon ilyenért már "leüvöltenék a fejemet". Ezért Tőled is ezer bocs!!!!! |
|
Előzmény:
 |
wheat
2009-01-14 13:28:12
|
162
|
| Tetszik zzotya arabja. Persze, hogy tetszik. Minden arab teszik (mármint arab ló). Nekem egyenlőre csak álom marad egy arab pac. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|