Keresés

Részletes keresés

partus-pf Creative Commons License 2009-01-14 15:09:03 163
Hát tudod, ilyenkor szoktam Én "két nap sírás" után elcserélni kettőt egyért.
De most csak hangosan gondolkodtam, meg a másik topikon ilyenért már "leüvöltenék a fejemet".
Ezért Tőled is ezer bocs!!!!!
A hozzászólás:
wheat Creative Commons License 2009-01-14 13:28:12 162
Tetszik zzotya arabja. Persze, hogy tetszik. Minden arab teszik (mármint arab ló). Nekem egyenlőre csak álom marad egy arab pac.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!