Keresés

Részletes keresés

nemezis 2 Creative Commons License 2009-01-14 07:44:30 647
Lassan, lassan, csak eljutunk idáig is.
Hiszen úgyis a "piac" és az "erő" SZABÁLYOZ.
A liberális alapelv szerint: hulljon a férgese!
midnight coder Creative Commons License 2009-01-14 07:23:44 646
Kívülről nem (kellene hogy) szükséges (legyen).
A hozzászólás:
No_More_Mr_Nice_Guy Creative Commons License 2009-01-14 01:40:23 645
Egy országot nem szükséges finanszírozni!!!!!!

Ez egy forradalmian új közgazdasági elmélet lehet, ugyanis a történelem kezdetei óta minden állam szedett adót, és látott el belőle bizonyos közfeladatokat. Vagy úgy gondoltad, hogy az oktatás, az egészségügy, a honvédelem, az igazságszolgáltatás, a rendvédelem, és a hasonló tevékenységek szervezett formában megszűnnének?
Előzmény:
zividivi Creative Commons License 2009-01-14 01:31:45 643
Egy országot nem szükséges finanszírozni!!!!!!

Jól-rosszul valamennyi képes volt megélni eleddig!!!!!!

A kormányokat is csak akkor, ha annyira ostobák, hogy felszámolják az ország saját iparát, mezőgazdaságát és lakóinak minden megélhetési forrását eltömik.


Ekkor jön a jóságos Uncle Sam a maga léggömböcskéivel, amiért cserében CSAK az országot kell odadobni neki, és lakóit elüldözni a földről.


Elszámította magát nagyon a jóságos öregúr!

Nincs hová menekülni előle, és elfogyott az ország szinte minden állam talpa alól.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!