Keresés

Részletes keresés

zzotya31 Creative Commons License 2009-01-14 13:17:21 159

Akkor az én kis arabomat nagyon-nagyon szeretnéd!:)

 

Sajnos az elmúlt pár napban nem tudtam menni, ezért is kértem meg egy ismerőst, hogy futószárazza naponta, nem akarom, hogy "beszűrődjön" a lába, és így holnap nem kell egész nap lépére kényszerítenem. Igen, kényszer neki a lépés. Főleg hazafelé...

partus-pf Creative Commons License 2009-01-14 12:01:43 158
Neked hogy tetszik a "zzotya31" Szürkéje?
Szerintem nagyon "álat"!
A hozzászólás:
wheat Creative Commons License 2009-01-13 20:35:30 157
Én mindig a "pörgős" lovakat szerettem. Mindkét pacim pörgős. Aranyosak. Ezért szeretem az arab lovakat is. Bár sajnos nem tudnám az ő mozgásigényüket kielégíteni. Nekik azért az a legjobb ha naponta, de legalább kétnaponta mehetnek.
Előzmény:
partus-pf Creative Commons License 2009-01-13 19:17:04 156
Az istálló leggyorsabb lova nálunk egy 19 éves mf. !!! Csak profiknak! Ez a használati utasítás. Robbanékony, gyors, 75%-os a. telivér.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!