|
|
|
|
 |
zzotya31
2009-01-14 13:17:21
|
159
|
Akkor az én kis arabomat nagyon-nagyon szeretnéd!:)
Sajnos az elmúlt pár napban nem tudtam menni, ezért is kértem meg egy ismerőst, hogy futószárazza naponta, nem akarom, hogy "beszűrődjön" a lába, és így holnap nem kell egész nap lépére kényszerítenem. Igen, kényszer neki a lépés. Főleg hazafelé... |
|
 |
partus-pf
2009-01-14 12:01:43
|
158
|
Neked hogy tetszik a "zzotya31" Szürkéje? Szerintem nagyon "álat"! |
|
A hozzászólás:
 |
wheat
2009-01-13 20:35:30
|
157
|
| Én mindig a "pörgős" lovakat szerettem. Mindkét pacim pörgős. Aranyosak. Ezért szeretem az arab lovakat is. Bár sajnos nem tudnám az ő mozgásigényüket kielégíteni. Nekik azért az a legjobb ha naponta, de legalább kétnaponta mehetnek. |
|
Előzmény:
 |
partus-pf
2009-01-13 19:17:04
|
156
|
| Az istálló leggyorsabb lova nálunk egy 19 éves mf. !!! Csak profiknak! Ez a használati utasítás. Robbanékony, gyors, 75%-os a. telivér. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|