|
|
|
|
 |
wheat
2009-01-13 20:35:30
|
157
|
| Én mindig a "pörgős" lovakat szerettem. Mindkét pacim pörgős. Aranyosak. Ezért szeretem az arab lovakat is. Bár sajnos nem tudnám az ő mozgásigényüket kielégíteni. Nekik azért az a legjobb ha naponta, de legalább kétnaponta mehetnek. |
|
A hozzászólás:
 |
partus-pf
2009-01-13 19:17:04
|
156
|
| Az istálló leggyorsabb lova nálunk egy 19 éves mf. !!! Csak profiknak! Ez a használati utasítás. Robbanékony, gyors, 75%-os a. telivér. |
|
Előzmény:
 |
wheat
2009-01-13 12:49:03
|
155
|
Szellőről, amikor megkaptam azt mondták, hogy kisbéri. A doki magyar félvérnek azonosította. Sajnos hozzá nincs semmilyen papírom, úgyhogy ki tudja. Igen, még lovagolom. Igényli is. Ha kihagyok két hetet, akkor úgy megy, mintha parazsat evett volna. Egy hónapja kb. vágtánál nagyon jókat is bakolt. Tehát nem az a hajtós mami. Nagyon menős még most is.
Sába egy furioso, neki vannak papírjai is. Nyereghelyen sütött, jó vérvonalú. Őt most kezdtük el ősszel belovagolni. Mielőtt megkaptam már biztos próbálkoztak vele, mert ismerte a kantárt, a nyerget, de ennél többet nem tudott. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|