|
|
|
|
 |
zzotya31
2009-01-14 13:24:27
|
161
|
Ahol lovagolok, van egy Koheilan Nagyvezér származású herélt, de ő roppant kövér, viszont hihetetlenül jó fej packó. Sajnos nincs belovagolva, és a napi mozgása is lekorlátozódik egy elég pici karámra, éppen ezért dagi., Vagyis inkább kocka.
Róla is teszek fel képet, csak hogy mosolyogjatok egy picit:) |
|
A hozzászólás:
 |
partus-pf
2009-01-13 11:28:06
|
153
|
| Az jó!!! A miénk, amiről a képet küldtem, szintén "ibn-galal". |
|
Előzmény:
 |
zzotya31
2009-01-13 10:55:09
|
151
|
apja: IBN GALAL 1-52362 Hasszan
anyja: IBRAHIM-9 Jázmin B94009/M00 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|