Keresés

Részletes keresés

wheat Creative Commons License 2009-01-13 12:49:03 155
Szellőről, amikor megkaptam azt mondták, hogy kisbéri. A doki magyar félvérnek azonosította. Sajnos hozzá nincs semmilyen papírom, úgyhogy ki tudja.
Igen, még lovagolom. Igényli is. Ha kihagyok két hetet, akkor úgy megy, mintha parazsat evett volna. Egy hónapja kb. vágtánál nagyon jókat is bakolt. Tehát nem az a hajtós mami. Nagyon menős még most is.

Sába egy furioso, neki vannak papírjai is. Nyereghelyen sütött, jó vérvonalú. Őt most kezdtük el ősszel belovagolni. Mielőtt megkaptam már biztos próbálkoztak vele, mert ismerte a kantárt, a nyerget, de ennél többet nem tudott.
partus-pf Creative Commons License 2009-01-13 11:29:57 154
Ezt Én nem tudom, mivel ezek a "wheat" lovai.
A hozzászólás:
zzotya31 Creative Commons License 2009-01-13 11:02:40 152

Korához képest tényleg nagyon jól néz ki!

Ők milyen lovak?

Előzmény:
partus-pf Creative Commons License 2009-01-13 10:18:47 150
Hát igen a kor látszik rajt, de nagyon jól tartja magát a "mami". lovagoljátok ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!