|
|
|
|
 |
wheat
2009-01-13 12:49:03
|
155
|
Szellőről, amikor megkaptam azt mondták, hogy kisbéri. A doki magyar félvérnek azonosította. Sajnos hozzá nincs semmilyen papírom, úgyhogy ki tudja. Igen, még lovagolom. Igényli is. Ha kihagyok két hetet, akkor úgy megy, mintha parazsat evett volna. Egy hónapja kb. vágtánál nagyon jókat is bakolt. Tehát nem az a hajtós mami. Nagyon menős még most is.
Sába egy furioso, neki vannak papírjai is. Nyereghelyen sütött, jó vérvonalú. Őt most kezdtük el ősszel belovagolni. Mielőtt megkaptam már biztos próbálkoztak vele, mert ismerte a kantárt, a nyerget, de ennél többet nem tudott. |
|
 |
partus-pf
2009-01-13 11:29:57
|
154
|
| Ezt Én nem tudom, mivel ezek a "wheat" lovai. |
|
A hozzászólás:
 |
zzotya31
2009-01-13 11:02:40
|
152
|
Korához képest tényleg nagyon jól néz ki!
Ők milyen lovak? |
|
Előzmény:
 |
partus-pf
2009-01-13 10:18:47
|
150
|
| Hát igen a kor látszik rajt, de nagyon jól tartja magát a "mami". lovagoljátok ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|