|
|
|
|
 |
magasles17
2009-01-13 02:11:10
|
69
|
Mond, voltál te már lóversenyen? Nem? Akkor miért írsz ilyeneket? Én ott keresem, tisztességes fogadásokkal, a jövedelmem zömét. Jó, az igaz, hogy értek a lovakhoz.
Meg a hajtókhoz és a zsokékhoz is. Próbáld meg, bele lehet tanulni. |
|
A hozzászólás:
 |
yulek
2009-01-13 01:23:37
|
66
|
| ebből az adósságcsapdából sose fogunk már kiszállni, mert egyszerűen nincs ebben az országban semmi ami pénzt termelne :/ évről évre egyre magasabb és magasabb lesz a kamat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|