Keresés

Részletes keresés

magasles17 Creative Commons License 2009-01-13 02:11:10 69

Mond, voltál te már lóversenyen? Nem? Akkor miért írsz ilyeneket? Én ott keresem, tisztességes fogadásokkal, a jövedelmem zömét. Jó, az igaz, hogy értek a lovakhoz.

Meg a hajtókhoz és a zsokékhoz is. Próbáld meg, bele lehet tanulni.

A hozzászólás:
yulek Creative Commons License 2009-01-13 01:23:37 66
ebből az adósságcsapdából sose fogunk már kiszállni, mert egyszerűen nincs ebben az országban semmi ami pénzt termelne :/ évről évre egyre magasabb és magasabb lesz a kamat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!