Keresés

Részletes keresés

yulek Creative Commons License 2009-01-13 01:16:22 65
minek örülsz? rajtad/rajtunk fogják leverni amit ezek a szarrágók elbasztak :/
az a baj hogy a hülye nép ezt érdemli.. amikor 2002ben a sok madár megyóra szavazott mert ő szépen beígért minden jót, akkor az iq bajnokok nem fogták fel hogy a "jólétet" csak hitelből lehet megteremteni amit aztán kamatostól vissza kell fizetni.
A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009-01-12 23:59:36 63
Végre újabb kiadáscsökkentést követel az IMF! Szeretlek IMF!!! Előre a nullszaldós költségvetésért!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!