|
|
|
|
 |
yulek
2009-01-13 01:16:22
|
65
|
minek örülsz? rajtad/rajtunk fogják leverni amit ezek a szarrágók elbasztak :/ az a baj hogy a hülye nép ezt érdemli.. amikor 2002ben a sok madár megyóra szavazott mert ő szépen beígért minden jót, akkor az iq bajnokok nem fogták fel hogy a "jólétet" csak hitelből lehet megteremteni amit aztán kamatostól vissza kell fizetni.
|
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2009-01-12 23:59:36
|
63
|
| Végre újabb kiadáscsökkentést követel az IMF! Szeretlek IMF!!! Előre a nullszaldós költségvetésért!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|