Keresés

Részletes keresés

partus-pf Creative Commons License 2009-01-13 09:42:16 146
Ők Isten tudja mennyit mennek, de többször is egy héten. Azonkívül elég "nagys....gű", lehet vagy 75-80kg. Lovagolni sem igazán tud, lötyög ide-oda, ezért nem is nagyon törődünk vele. Javaslatunkra vette ezt a nyerget, mert ami volt neki, abból sokszor "leperecelt", ebből viszont nem tudok róla, hogy esett volna.A barátnőjével "terepeznek".
A hozzászólás:
zzotya31 Creative Commons License 2009-01-12 19:20:02 145
Kérdés, hogy mennyit használja a nyerget az osztrák csaj?? Én viszonylag sokat megyek, egy héten legalább négyszer, és lehetőleg minél többet. kb 3-4 órát...

A combtámasszal maximálisan egyetértek!
Előzmény:
partus-pf Creative Commons License 2009-01-12 14:12:51 138
A havaromnál, van egy "osztrák" p....Csa, (nagyon "agyas") őneki van ilyen márt 3-4 éve használja, és ráadásul a pajtában tárolja.
Viszont a combtámasz megfizethetetlen, nagyon biztonságos!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!