Keresés

Részletes keresés

zzotya31 Creative Commons License 2009-01-12 19:20:02 145
Kérdés, hogy mennyit használja a nyerget az osztrák csaj?? Én viszonylag sokat megyek, egy héten legalább négyszer, és lehetőleg minél többet. kb 3-4 órát...

A combtámasszal maximálisan egyetértek!
A hozzászólás:
partus-pf Creative Commons License 2009-01-12 14:12:51 138
A havaromnál, van egy "osztrák" p....Csa, (nagyon "agyas") őneki van ilyen márt 3-4 éve használja, és ráadásul a pajtában tárolja.
Viszont a combtámasz megfizethetetlen, nagyon biztonságos!!!!!!!
Előzmény:
zzotya31 Creative Commons License 2009-01-12 10:41:26 134
Igen, néztem én is azt a hatvanezres nyerget, igazából nem tudom melyiket válasszam...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!