|
|
|
|
 |
zzotya31
2009-01-12 19:20:02
|
145
|
Kérdés, hogy mennyit használja a nyerget az osztrák csaj?? Én viszonylag sokat megyek, egy héten legalább négyszer, és lehetőleg minél többet. kb 3-4 órát...
A combtámasszal maximálisan egyetértek! |
|
A hozzászólás:
 |
partus-pf
2009-01-12 14:12:51
|
138
|
A havaromnál, van egy "osztrák" p....Csa, (nagyon "agyas") őneki van ilyen márt 3-4 éve használja, és ráadásul a pajtában tárolja. Viszont a combtámasz megfizethetetlen, nagyon biztonságos!!!!!!! |
|
Előzmény:
 |
zzotya31
2009-01-12 10:41:26
|
134
|
| Igen, néztem én is azt a hatvanezres nyerget, igazából nem tudom melyiket válasszam... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|