|
|
|
|
 |
wheat
2009-01-12 15:39:35
|
139
|
A hozzászólás alatt van egy olyan vastag betű írás, hogy Új kép:. Mellette a tallózással kitallózod a gépedről. Beírod a feliratot, majd megnyomod a Feltölt gombot. Ekkor az Új kép címszó alá beteszi a képet (vagy többet, ha többet töltesz be).
De ekkor még nem jelenik meg a hozzászólásban. A kép előtt lévő beszúr szócskára kell kattintani. Ekkor megjelenik a hozzászólás szövegében "[image1]" kifejezés.
Sok sikert hozzá (én is szenvedtem az első képemmel :)) |
|
A hozzászólás:
 |
zzotya31
2009-01-12 10:57:56
|
137
|
| hogyan kell képet feltölteni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|