Keresés

Részletes keresés

wheat Creative Commons License 2009-01-12 15:39:35 139
A hozzászólás alatt van egy olyan vastag betű írás, hogy Új kép:. Mellette a tallózással kitallózod a gépedről. Beírod a feliratot, majd megnyomod a Feltölt gombot. Ekkor az Új kép címszó alá beteszi a képet (vagy többet, ha többet töltesz be).

De ekkor még nem jelenik meg a hozzászólásban. A kép előtt lévő beszúr szócskára kell kattintani. Ekkor megjelenik a hozzászólás szövegében "[image1]" kifejezés.

Sok sikert hozzá (én is szenvedtem az első képemmel :))
A hozzászólás:
zzotya31 Creative Commons License 2009-01-12 10:57:56 137
hogyan kell képet feltölteni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!