|
|
|
|
 |
partus-pf
2009-01-12 14:12:51
|
138
|
A havaromnál, van egy "osztrák" p....Csa, (nagyon "agyas") őneki van ilyen márt 3-4 éve használja, és ráadásul a pajtában tárolja. Viszont a combtámasz megfizethetetlen, nagyon biztonságos!!!!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
zzotya31
2009-01-12 10:41:26
|
134
|
| Igen, néztem én is azt a hatvanezres nyerget, igazából nem tudom melyiket válasszam... |
|
Előzmény:
 |
partus-pf
2009-01-11 18:56:17
|
131
|
| Igazad van, de találtam ott "stock" nyerget is 60 egy-kétezerért is. Igaz műbőrt, de egy két évig az is elmegy. A másikak csak steppeltek, de ua. mint a "sima". Esetleg egy kicsit mélyebbre "ültet". De hát Te tudod, nem szeretnélek befolyásolni, csak a véleményem mondom el. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|