Keresés

Részletes keresés

partus-pf Creative Commons License 2009-01-12 14:12:51 138
A havaromnál, van egy "osztrák" p....Csa, (nagyon "agyas") őneki van ilyen márt 3-4 éve használja, és ráadásul a pajtában tárolja.
Viszont a combtámasz megfizethetetlen, nagyon biztonságos!!!!!!!
A hozzászólás:
zzotya31 Creative Commons License 2009-01-12 10:41:26 134
Igen, néztem én is azt a hatvanezres nyerget, igazából nem tudom melyiket válasszam...
Előzmény:
partus-pf Creative Commons License 2009-01-11 18:56:17 131
Igazad van, de találtam ott "stock" nyerget is 60 egy-kétezerért is. Igaz műbőrt, de egy két évig az is elmegy. A másikak csak steppeltek, de ua. mint a "sima". Esetleg egy kicsit mélyebbre "ültet". De hát Te tudod, nem szeretnélek befolyásolni, csak a véleményem mondom el.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!