Keresés

Részletes keresés

Lobogósörény Creative Commons License 2009-01-11 19:39:43 133
Most találtam a paci.hu-n ezt a hozzászólást:

Egy ismerősöm kérése :Helló mindenki! Szíjgyártó nyeregkészítőként dolgozom a műhelyemben már 10 éve.Most láttam meg ezt a csevegő oldalt,ha valakinek szüksége van bármiféle dologra /western,angol v akár honfoglaláskori lovasfelszerelésre v kiegészítőre/ forduljon hozzám nagyon szívesen segítek!Kizárólag kézzel dolgozom,minőségi bőrökkel!Egyedi nyergek ,kantárok ,hámok tervezését elkészítését is vállalom!Ezenkívül javítás is a repertoárban van! 9225.Dunakiliti,Sallai I. ut 10. Szeretettel várok minden érdeklődő arcot! smile.gif




A hozzászólás:
partus-pf Creative Commons License 2009-01-11 18:59:16 132
Az "erdélyi" nyergek nagyon olcsók, de a minősség elmarad az itthonitól jóval!
akkor inkább az olasz! Az is olcsóbb mint a magyar és nagyon jók.
Csak ki kell menni érte, mert itthon drágábban adják mint a honit.
Előzmény:
Lobogósörény Creative Commons License 2009-01-11 18:15:06 130
Köszönöm szépen a segítséget, közben néztem a neten is boronát..nem is gondoltam volna,hogy lesz ilyen hirdetés..
Sajnálattal látom,h rengeteg volt gazdálkodó adja el a mezőgazdasági gépeit:( komplett cuccokat..
Lovas boronát kevesen hirdetnek,ráadásul Budapesttől jó messzire...
Sajna,sajátkezűleg megcsinálva többe van az anyagár mintha készen vennénk meg.

10-15 ezerért láttam.

Egyébként úgy hallottam,hogy itthon nagyon drágák a nyergek.Lehet,jobban jártok ha csináltattok mindjárt méretre ,Erdélyben például.Köztudott,hogy ott jó mesteremberek vannak.
Megpróbálok infot szerezni,mert engem is érdekel.


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!