|
|
|
|
 |
zzotya31
2009-01-12 10:41:26
|
134
|
| Igen, néztem én is azt a hatvanezres nyerget, igazából nem tudom melyiket válasszam... |
|
A hozzászólás:
 |
partus-pf
2009-01-11 18:56:17
|
131
|
| Igazad van, de találtam ott "stock" nyerget is 60 egy-kétezerért is. Igaz műbőrt, de egy két évig az is elmegy. A másikak csak steppeltek, de ua. mint a "sima". Esetleg egy kicsit mélyebbre "ültet". De hát Te tudod, nem szeretnélek befolyásolni, csak a véleményem mondom el. |
|
Előzmény:
 |
zzotya31
2009-01-11 11:37:06
|
129
|
| Megnéztem a stock nyerget, annak az ára 100e ft, a táv nyeregnek 61e. Biztos erre gondoltál? Én a KLP oldalán találtam, el is mentem megnézni, szerintem nem rossz. elég masszívnak tűnik. A nagylovasnál 430e-ért van távlovas nyereg. Na az "kicsit" húzós |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|