Keresés

Részletes keresés

partus-pf Creative Commons License 2009-01-11 18:56:17 131
Igazad van, de találtam ott "stock" nyerget is 60 egy-kétezerért is. Igaz műbőrt, de egy két évig az is elmegy. A másikak csak steppeltek, de ua. mint a "sima". Esetleg egy kicsit mélyebbre "ültet". De hát Te tudod, nem szeretnélek befolyásolni, csak a véleményem mondom el.
A hozzászólás:
zzotya31 Creative Commons License 2009-01-11 11:37:06 129
Megnéztem a stock nyerget, annak az ára 100e ft, a táv nyeregnek 61e. Biztos erre gondoltál? Én a KLP oldalán találtam, el is mentem megnézni, szerintem nem rossz. elég masszívnak tűnik. A nagylovasnál 430e-ért van távlovas nyereg. Na az "kicsit" húzós
Előzmény:
partus-pf Creative Commons License 2009-01-11 08:10:33 126
Hát az ára!!! Mi is ezért használtuk a "stock" nyerget

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!