Keresés

Részletes keresés

zzotya31 Creative Commons License 2009-01-11 11:37:06 129
Megnéztem a stock nyerget, annak az ára 100e ft, a táv nyeregnek 61e. Biztos erre gondoltál? Én a KLP oldalán találtam, el is mentem megnézni, szerintem nem rossz. elég masszívnak tűnik. A nagylovasnál 430e-ért van távlovas nyereg. Na az "kicsit" húzós
A hozzászólás:
partus-pf Creative Commons License 2009-01-11 08:10:33 126
Hát az ára!!! Mi is ezért használtuk a "stock" nyerget
Előzmény:
zzotya31 Creative Commons License 2009-01-10 20:21:54 123
Erre a nyeregre sem lehet azt mondani, hogy könnyű lenne, az ára viszont elfogadható, és ez most sokat számít. De körülnézek a piacon hátha találok másikat.
Egyébként miért elrettentő??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!