|
|
|
|
 |
zzotya31
2009-01-11 11:37:06
|
129
|
| Megnéztem a stock nyerget, annak az ára 100e ft, a táv nyeregnek 61e. Biztos erre gondoltál? Én a KLP oldalán találtam, el is mentem megnézni, szerintem nem rossz. elég masszívnak tűnik. A nagylovasnál 430e-ért van távlovas nyereg. Na az "kicsit" húzós |
|
A hozzászólás:
 |
partus-pf
2009-01-11 08:10:33
|
126
|
| Hát az ára!!! Mi is ezért használtuk a "stock" nyerget |
|
Előzmény:
 |
zzotya31
2009-01-10 20:21:54
|
123
|
Erre a nyeregre sem lehet azt mondani, hogy könnyű lenne, az ára viszont elfogadható, és ez most sokat számít. De körülnézek a piacon hátha találok másikat. Egyébként miért elrettentő?? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|