Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ariadne12 Creative Commons License 2009-01-10 23:34:27 753
Visszaolvasva látom, hogy ez állandó téma a topikban. Sajnos. :(
Csak azért írtam rögtön, mert mi is pont ennek a cégnek egy lakását néztük ki anno, aztán a szerződésben olyan kevés garancia volt arra, hogy egyáltalán kész lesz, és lesz aki teljesíti a jótállást, hogy emiatt dobtuk a dolgot. (fejcsóváló smiley) De legalább próbáltkozni érdemes, nehogy már megússzák csak úgy egyszerűen.
Előzmény:
Ariadne12 Creative Commons License 2009-01-10 23:27:08 752
Lehet érdemes lenne ilyenkor összefogni a tulajdonostársakkal, és együttes erővel beperelni az építő céget (ha még létezik persze véletlenül), és velük megtéríttetni a hibás kivitelezés miatti pluszköltséget. De persze ennél a cégnél is projektcégek szoktak építeni, szóval sajna nem valószínű, hogy kivitelezhető, de hátha mégis.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!