|
|
|
|
 |
zzotya31
2009-01-11 11:19:03
|
128
|
| Én lehet, hogy tudok neked segíteni ebben! Felhívok pár ismerőst, megkérdezem tőlük.. |
|
 |
partus-pf
2009-01-11 08:13:18
|
127
|
| Én mindenképpen falun keresnék, valami elfekvőt, mert az újj árából lovat is lehet venni. Javallom keress olyan embert, aki abbahagyta a gazdálkodást vagy vett másikat. |
|
A hozzászólás:
 |
Lobogósörény
2009-01-10 21:14:55
|
125
|
Hjaj,elfelejtettem kérdezni Tőletek..Boronát hol lehet venni,tudtok tippet? A karámot szeretnénk majd végighúzni,h egyenletes legyen.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|