|
|
|
|
 |
partus-pf
2009-01-11 08:10:33
|
126
|
| Hát az ára!!! Mi is ezért használtuk a "stock" nyerget |
|
A hozzászólás:
 |
zzotya31
2009-01-10 20:21:54
|
123
|
Erre a nyeregre sem lehet azt mondani, hogy könnyű lenne, az ára viszont elfogadható, és ez most sokat számít. De körülnézek a piacon hátha találok másikat. Egyébként miért elrettentő?? |
|
Előzmény:
 |
partus-pf
2009-01-10 17:49:55
|
122
|
Ha egyre gondolunk, akkor az nem igazán távlovas nyereg, hanem simán túra. A "Nagy lovas Kft" honlapján megtudod nézni az "egyébb" nyereg kategóriában. De elrettentő!!! Erre készülj fel! Javaslom az "ausztrál stock" nyerget, (mi is ezt használtuk, mert nem volt táv. lovas nyeregre szükségünk a súj miatt.) mert abban ha álsz, akkor meg tudsz támaszkodni a "combtámaszban". Távlovagolni meg állva szoktak, (2-3 cm a popó, meg a nyereg között!!!!) ügetésben, meg vágtában. Csak a lépésben lehet ülni!! Ezzel a lovat kiméled, spórolsz az erejével, de magadat jobban gyötröd. De az eredményért valamit kell tenni! ha érdekel, csak kérdezz ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|