|
|
|
|
 |
zzotya31
2009-01-10 12:01:48
|
121
|
Tervezem új nyereg vásárlását, és néztem egy ún. steppelt távlovas nyerget. Valakinek van tapasztalata ezzel a nyereggel kapcsolatban? |
|
A hozzászólás:
 |
partus-pf
2009-01-10 11:47:26
|
120
|
| Az tényleg nagyon jó, mert mi is használtuk, de csak a versenyzőnek volt, aki rendszeresen "nyomta" hidegben is. Ő nem panaszkodott. |
|
Előzmény:
 |
zzotya31
2009-01-10 09:06:47
|
119
|
| Én eddig sportcipőben lovagoltam, de be kellett ruháznom egy csizmára. A KLP-ben vettem egy thermo csizmát, nekem nagyon bejött. Kényelmes, meleg, bár gyalogolni nem szerencsés benne, de hát lovaglócsizma:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|