Keresés

Részletes keresés

zzotya31 Creative Commons License 2009-01-10 12:01:48 121

Tervezem új nyereg vásárlását, és néztem egy ún. steppelt távlovas nyerget. Valakinek van tapasztalata ezzel a nyereggel kapcsolatban?

A hozzászólás:
partus-pf Creative Commons License 2009-01-10 11:47:26 120
Az tényleg nagyon jó, mert mi is használtuk, de csak a versenyzőnek volt, aki rendszeresen "nyomta" hidegben is. Ő nem panaszkodott.
Előzmény:
zzotya31 Creative Commons License 2009-01-10 09:06:47 119
Én eddig sportcipőben lovagoltam, de be kellett ruháznom egy csizmára. A KLP-ben vettem egy thermo csizmát, nekem nagyon bejött. Kényelmes, meleg, bár gyalogolni nem szerencsés benne, de hát lovaglócsizma:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!