|
|
|
|
 |
partus-pf
2009-01-10 11:47:26
|
120
|
| Az tényleg nagyon jó, mert mi is használtuk, de csak a versenyzőnek volt, aki rendszeresen "nyomta" hidegben is. Ő nem panaszkodott. |
|
A hozzászólás:
 |
zzotya31
2009-01-10 09:06:47
|
119
|
| Én eddig sportcipőben lovagoltam, de be kellett ruháznom egy csizmára. A KLP-ben vettem egy thermo csizmát, nekem nagyon bejött. Kényelmes, meleg, bár gyalogolni nem szerencsés benne, de hát lovaglócsizma:) |
|
Előzmény:
 |
partus-pf
2009-01-10 08:19:13
|
118
|
Mit szóltok ehhez a k. hideghez? Én vasárnap ha törik ha szakad kimegyek! A lábam pedig biztosan lefagy. Ha valaki nem tudná, egy ötlet ha nagyon "lefagyott" a lábunk, gyorsan fel lehet melegíteni, ha hideg vizben áztatjuk. Igen hidegben, mert a melegben "égni" és fájni fog. De biztos tudjátok, csak hátha valakinek jól jön. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|