Keresés

Részletes keresés

zzotya31 Creative Commons License 2009-01-10 09:06:47 119
Én eddig sportcipőben lovagoltam, de be kellett ruháznom egy csizmára. A KLP-ben vettem egy thermo csizmát, nekem nagyon bejött. Kényelmes, meleg, bár gyalogolni nem szerencsés benne, de hát lovaglócsizma:)
A hozzászólás:
partus-pf Creative Commons License 2009-01-10 08:19:13 118
Mit szóltok ehhez a k. hideghez?
Én vasárnap ha törik ha szakad kimegyek! A lábam pedig biztosan lefagy.
Ha valaki nem tudná, egy ötlet ha nagyon "lefagyott" a lábunk, gyorsan fel lehet melegíteni, ha hideg vizben áztatjuk. Igen hidegben, mert a melegben "égni" és fájni fog.
De biztos tudjátok, csak hátha valakinek jól jön.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!