|
|
|
|
 |
wheat
2009-01-08 20:59:06
|
113
|
| A másik pacim Sába idén lesz 5 éves, hát mi is inkább tanuljuk, hogy hogyan kell lépni, nem nagyon megy neki. Én is futószárral kezdek minden alkalommal. |
|
A hozzászólás:
 |
zzotya31
2009-01-08 20:55:07
|
112
|
| Jah, huszonegy évesen már csak komótosan. Kár lenne lestrapálni. Az enyém még csak nyolc éves, és roppant mozgékony. Ha egy nap kimarad, akkor futószáraznom kell mielőtt felülök rá. Nálunk olyan, hogy nyugis séta, nem ismert. Egyszerűen képtelen "sétálni". |
|
Előzmény:
 |
wheat
2009-01-08 20:48:12
|
111
|
| Hát nem tudom, de Szellő nagyon nem szereti, én pedig nem erőltetem, hiszen idén már 21 éves lesz. Nem várok tőle extrákat és így örülök, ha mégis valami újat tanul. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|