|
|
|
|
 |
zzotya31
2009-01-08 20:55:07
|
112
|
| Jah, huszonegy évesen már csak komótosan. Kár lenne lestrapálni. Az enyém még csak nyolc éves, és roppant mozgékony. Ha egy nap kimarad, akkor futószáraznom kell mielőtt felülök rá. Nálunk olyan, hogy nyugis séta, nem ismert. Egyszerűen képtelen "sétálni". |
|
A hozzászólás:
 |
wheat
2009-01-08 20:48:12
|
111
|
| Hát nem tudom, de Szellő nagyon nem szereti, én pedig nem erőltetem, hiszen idén már 21 éves lesz. Nem várok tőle extrákat és így örülök, ha mégis valami újat tanul. |
|
Előzmény:
 |
zzotya31
2009-01-08 20:40:04
|
110
|
| Mi sem vagyunk ám ugróbajnokok!! Csak nem engedem kikerülni, de csak olyan akadályokra megyek rá, amikben biztos vagyok, hogy átviszi. Mert ő olyan, hogy a sima úton képes megbotlani. És ez nem vicc! Ma sikerült úgy intéznie a botlását, hogy kb 15 méteren keresztül az orrával túrta a földet. Hihetetlen dolgokat képes művelni |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|