Keresés

Részletes keresés

wheat Creative Commons License 2009-01-08 20:48:12 111
Hát nem tudom, de Szellő nagyon nem szereti, én pedig nem erőltetem, hiszen idén már 21 éves lesz. Nem várok tőle extrákat és így örülök, ha mégis valami újat tanul.
A hozzászólás:
zzotya31 Creative Commons License 2009-01-08 20:40:04 110
Mi sem vagyunk ám ugróbajnokok!! Csak nem engedem kikerülni, de csak olyan akadályokra megyek rá, amikben biztos vagyok, hogy átviszi. Mert ő olyan, hogy a sima úton képes megbotlani. És ez nem vicc! Ma sikerült úgy intéznie a botlását, hogy kb 15 méteren keresztül az orrával túrta a földet. Hihetetlen dolgokat képes művelni
Előzmény:
wheat Creative Commons License 2009-01-08 20:26:09 108
Mi az ugrást kihagytuk. Szellő nem igazán lelkesedik érte. Úgy is mondhatnám, hogy képes keresztülesni a járófán is. De nem baj, én így szeretem. Majd Sába már más lesz. Neki a génjeiben van az ugrás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!