|
|
|
|
 |
wheat
2009-01-08 20:48:12
|
111
|
| Hát nem tudom, de Szellő nagyon nem szereti, én pedig nem erőltetem, hiszen idén már 21 éves lesz. Nem várok tőle extrákat és így örülök, ha mégis valami újat tanul. |
|
A hozzászólás:
 |
zzotya31
2009-01-08 20:40:04
|
110
|
| Mi sem vagyunk ám ugróbajnokok!! Csak nem engedem kikerülni, de csak olyan akadályokra megyek rá, amikben biztos vagyok, hogy átviszi. Mert ő olyan, hogy a sima úton képes megbotlani. És ez nem vicc! Ma sikerült úgy intéznie a botlását, hogy kb 15 méteren keresztül az orrával túrta a földet. Hihetetlen dolgokat képes művelni |
|
Előzmény:
 |
wheat
2009-01-08 20:26:09
|
108
|
| Mi az ugrást kihagytuk. Szellő nem igazán lelkesedik érte. Úgy is mondhatnám, hogy képes keresztülesni a járófán is. De nem baj, én így szeretem. Majd Sába már más lesz. Neki a génjeiben van az ugrás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|