|
|
|
|
 |
zzotya31
2009-01-08 20:40:04
|
110
|
| Mi sem vagyunk ám ugróbajnokok!! Csak nem engedem kikerülni, de csak olyan akadályokra megyek rá, amikben biztos vagyok, hogy átviszi. Mert ő olyan, hogy a sima úton képes megbotlani. És ez nem vicc! Ma sikerült úgy intéznie a botlását, hogy kb 15 méteren keresztül az orrával túrta a földet. Hihetetlen dolgokat képes művelni |
|
A hozzászólás:
 |
wheat
2009-01-08 20:26:09
|
108
|
| Mi az ugrást kihagytuk. Szellő nem igazán lelkesedik érte. Úgy is mondhatnám, hogy képes keresztülesni a járófán is. De nem baj, én így szeretem. Majd Sába már más lesz. Neki a génjeiben van az ugrás. |
|
Előzmény:
 |
zzotya31
2009-01-08 20:13:01
|
107
|
Én is egyetértek az előttem szólókkal, az alapozás, és a fokozatos terhelés betartása mellett nem hiszem, hogy bármelyik lónak is baja esne. Én ma voltam kint(meg tegnap is, meg előző nap is, meg...) reggel kilenctől kettőig, de mi is inkább sétáltunk, persze tempósan, egy kis ügetés, rövid vágta szakaszokkal. Volt egy kis dombra fel, dombról le, egy kis árok mászás, és néhány természetes akadály ugratása. Röviden ennyi.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|