|
|
|
|
 |
wheat
2009-01-08 20:26:09
|
108
|
| Mi az ugrást kihagytuk. Szellő nem igazán lelkesedik érte. Úgy is mondhatnám, hogy képes keresztülesni a járófán is. De nem baj, én így szeretem. Majd Sába már más lesz. Neki a génjeiben van az ugrás. |
|
A hozzászólás:
 |
zzotya31
2009-01-08 20:13:01
|
107
|
Én is egyetértek az előttem szólókkal, az alapozás, és a fokozatos terhelés betartása mellett nem hiszem, hogy bármelyik lónak is baja esne. Én ma voltam kint(meg tegnap is, meg előző nap is, meg...) reggel kilenctől kettőig, de mi is inkább sétáltunk, persze tempósan, egy kis ügetés, rövid vágta szakaszokkal. Volt egy kis dombra fel, dombról le, egy kis árok mászás, és néhány természetes akadály ugratása. Röviden ennyi.
|
|
Előzmény:
 |
wheat
2009-01-08 19:27:44
|
106
|
| Egyetértek. Ősszel én is voltam a Szellőmmel 5 órás túrán. Azért volt 5 órás, mert sokat sétáltunk. Kevés volt benne a vágta. Nem akartam megerőltetni, bár így is kifáradt rendesen. Nincs hozzászokva. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|